Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

HURTOWNIA FILTRÓW DO WODY - Oferta podstawowa

W tym dziale oferujemy część naszego asortymentu w podstawowych cenach hurtowych. Zakupy w tej kategorii może dokonać każda osoba - nie wymagamy podpisywania umów itp. Sprzedaż produktów znajdujących się w dziale "Hurtownia filtrów" dotyczy wyłącznie opakowań zbiorczych (kartony).

Zapraszamy do stałej współpracy osoby i firmy zajmujące się sprzedażą lub montażem filtrów do wody. Na początku współpracy oferujemy podstawowy cennik hurtowy (online), według którego można dokonywać zakupów hurtowych nawet na pojedyncze sztuki (realizowane jest to przez zakupy online ze statusem Klienta: hurtownik). W przypadku gdy Kontrahent utrzymuje regularny, wysoki poziom zakupów (średnio 3 tys zł netto miesięcznie przez okres minimum pół roku), oferujemy dostęp do pełnego cennika hurtowego.

Aby skorzystać z naszej oferty hurtowej, prosimy:

- Zarejestrować się w naszym sklepie
- Wysłać do nas maila z informacją, że chcecie Państwo otrzymać status hurtownika

Po weryfikacji ze strony obsługi sklepu, status hurtownika zostanie próbnie przypisany. Trwa to zwykle nie dłużej niż 1-2 dni robocze.

Katalog produktów

Sortuj według:

CR100-28L : Cyistal Right 100 - odżelazianie, odmanganianie, zmiękczanie

CR100-28L : Cyistal Right 100 - odżelazianie, odmanganianie, zmiękczanie

Producent: ESP

Produkt archiwalny

CENA INTERNETOWA BRUTTO
aktualna przy składaniu zamówienia przez sklep internetowy

Wydajne złoże mieszane do demineralizacji wody. Złoże w postaci tzw żywicy granulowanej. Szerokie spektrum działania, skutkuje usuwaniem kationów i anionów z uzdatnianej wody. Złoże może być regenerowane i wykorzystywane wielokrotnie. Używanie jest w kolumnach demineralizujących wodę. Innym zastosowaniem są filtry DIY używane przez akwarystów. Złoże demineralizujące PMB101-2 umożliwia uzyskanie wody laboratoryjnej, do zastosowań medycznych, akwarystyki morskiej oraz mycia okien. Worek 25 litrów.